Úvod / Aktuality

Aktuality

Nová posila v tíme advokátov Okenica Šula & Co.s.r.o.

Jan 7, 2013
Mgr. Peter Škriečka od 01. januára 2013 asociovaným advokátom AK Okenica Šula & Co. s.r.o.

Mgr. Peter Škriečka po úspešnom absolvovaní advokátskych skúšok a zápise do Zoznamu advokátov, vedenom Slovenskou advokátskou komorou, posilnil od 1. januára 2013 tím advokátov advokátskej kancelárie Okenica Šula & Co. s.r.o.

Pred nástupom do našej advokátskej kancelárie pôsobil ako podnikový právnik vo viacerých súkromných i štátnych spoločnostiach a podieľal sa na veľkých investičných štátnych projektoch.

Od marca 2010 pôsobil ako advokátsky koncipient v našej advokátskej kancelárii.

Po úspešnom absolvovaní advokátskych skúšok v októbri a novembri 2012 a zložení sľubu advokáta sa rozhodol naďalej pôsobiť v našej advokátskej kancelárii ako asociovaný advokát.

K úspešnému zloženiu advokátskych skúšok i získaniu statusu advokáta mu srdečne blahoželá celý tím našej advokátskej kancelárie a tešíme sa na ďalšiu úspešnú spoluprácu s ním.

 

 

 

 

 
Aktuality

Stránka 1 z 3  > >>

Zahraničná fyzická osoba, ktorá je štatutárom slovenskej právnickej osoby alebo organizačnej zložky na území Slovenskej republiky, musí na prístup do elektronickej schránky právnickej osoby splnomocniť štátneho občana SR alebo zahraničnú fyzickú osobu, ktorá disponuje dokladom o pobyte cudzinca na území SR s čipom.

Elektronizácia doručovania písomností orgánov verejnej moci právnickým osobám je síce dlhodobý a pomaly postupujúci proces, avšak zrejmý a nezvratný.

Podnikajte do 24 hodín!
Bezzáväzkové SRO k dispozícii na prevod 100% obchodného podielu.